اهیمت لینک سازی به قدری در سئو زیاد است که اگر شما فقط تمرکزتان برای لینک سازی درست بگذارید می توانید دست آورد های بسیار خوبی در زمینه به دست بیاورد و در رتبه بندی گوگل به رتبه خوبی را کسب کنید.

بک لینک چقدر اهمیت دارد؟

بزارید جواب این سوال را با یک مثال بدهم، آیا شما رقیبی دارید که از شما کمتر بک لینک داشته باشد و رتبه بهتری داشته باشد؟ ممکن است جواب شما بله باشد ولی قطعا ارزش لینک های آنها بیشتر است.

بک لینک هایی که از سمت یک سایت مربوط و با آتوریتی بالا به سایت شما داده می شود ارزش چندین برابری دارند به همین دلیل است یک سایت می تواند با بک لینک کم تر از قبای خود پیشی بگیرد

انواع لینک سازی

لینک سازی انواع مختلفی دارد ولی به طور کلی لینک سازی را می توان به دو دسته تقسیم کرد

  1. داخلی
  2. خارجی

لینک سازی داخلی چیست؟

زمانی که شما از یک صفحه در سایت خود به صفحه دیگر از سایت خود لینک می دهید در اصل دارید لینک ساز داخلی می کنید.

لینک داخلی هم موضوع بسیار مهم است و در اصل شما می توانید با ارتباط برقرار کردن بین صفحاتی که ارزش بالایی دارند با صفحاتی که ارزش پایین تری دارند ارتباط برقرار کنید و اززش یا آتوریتی آنها را افزایش دهید.

لینک سازی خارجی چیست؟

موضوع ایی که تقریبا هر سئو کاریی دغدغه آن را دارد، راه کارهای بسیار زیادی برای لینک سازی وجود دارد ولی ما در این مقاله می خواهیم بپردازیم به وضوع کلی لینک سازی.

چگونه یک لینک سازی موفق داشته باشیم

برای این کار شما نیاز دارید به یک استراتژی برای سئو خود ممکن است استراتژی شما با کمیت لینک ها در ارتباط باشد و نه با کیفیت آنها این کاملا بستگی دارد به سئو کار سایت شما کخه چگونه می خواهد اعتبار به سایت دهد.

جمع بندی

اگر اهیمت زیادی به لینک سازی نخمی دهید باید بگویم که به احتمال زیا شما رتبه خوبی در گوگل ندارید و این باعث می شود که نرخ ترافک شما پایین بیایید پس شما نیاز دارید که از همین امروز لینک سازی را آغاز کنید.

 

حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

  • آیا گوگل رایگان است؟
  • استفاده از گوگل آنالتکس
  • فروش بیشتر در بازار دیجیتال
  • کسب درآمد اینترنتی
فهرست