بهینه سازی موتور جستجو (سئو) یک استراتژی پیچیده است ، و اگر تجربه آن را ندارید ، به سرعت احساس طاقت فرسا می کنید. برای کمک به شما در مدیریت بهتر سئو خود ، ممکن است به دنبال سرمایه گذاری در یک پلتفرم سئو باشید.

پلتفرم سئو چیست؟

پلتفرم جستجوها یک راه حل جامع بازاریابی است که به شما کمک می کند سئو سایت خود را مدیریت کنید. این سیستم عامل ها توابع مختلفی از مدیریت تا اجرای استراتژی های سئو تا نظارت بر عملکرد موتور جستجو را ارائه می دهند ، بنابراین می توانید از استراتژی خود بیشترین بهره را ببرید.

چه چیزهایی در پلتفرم های سئو مورد استفاده قرار می گیرد؟

بسیاری پلتفرم مدیریت سئو در بازار وجود دارد ، بنابراین دانستن اینکه کدام سیستم عامل ها برای کسب و کار شما بهترین هستند چالش برانگیز است. اگر می خواهید بهترین پلتفرم سئو را پیدا کنید ، به دنبال این ویژگی ها بگردید:

ردیابی کلمات کلیدی

وقتی به دنبال بهترین پلتفرم سئو هستید ، مطمئن شوید که سیستم عامل شما دارای ردیابی کلمات کلیدی است. کلمات کلیدی یکی از ملفه های مهم سئو هستند. وقتی کاربران کلمات کلیدی را جستجو می کنند ، باعث می شود لیست های مربوطه در نتایج جستجو ظاهر شوند.

بنابراین ، برای اینکه کسب و کار شما در نتایج صحیح ظاهر شود ، باید اصطلاحات مربوطه را در صفحه خود ادغام کنید.

هنگامی که این اصطلاحات را وارد کردید ، کار شما تمام نمی شود. شما باید عملکرد این کلمات کلیدی را ردیابی کنید ، بنابراین می توانید ببینید آیا برای کسب و کار شما نتیجه به همراه دارند.

بستر بهینه سازی موتور جستجو شما باید شامل ویژگی های ردیابی کلمات کلیدی باشد که به شما امکان می دهد کلمات کلیدی خاص را ردیابی کنید و ببینید سایت شما از نظر آنها رتبه بندی می کند.

این ویژگی به شما کمک می کند کلمات کلیدی با عملکرد بالا را کشف کنید ، بنابراین می توانید کلمات کلیدی مشابهی را برای ادغام در سایت خود پیدا کنید تا حتی بیشتر در فضای آنلاین مشاهده کنید.

علاوه بر این ، می توانید کلمات کلیدی با عملکرد پایین را شناسایی کنید و دریابید که چگونه می توانید عملکرد خود را بهبود ببخشید یا کلمات کلیدی مختلف را انتخاب کنید.

گزاش لیدها

یکی دیگر از ملفه های مهم پلتفرم بهینه سازی موتور جستجو شما ، گزارش لیدها است. هنگامی که افراد بر روی لیست های شما در نتایج جستجو کلیک می کنند ، شما می خواهید افراد و کارهایی را که در سایت شما انجام می دهند پیگیری کنید.
این اطلاعات برای درک بهتر مخاطبان شما و در عین حال بهینه سازی تجربه سایت شما برای درگیری بیشتر آگهی ها ، اساسی است.

بهترین پلت فرم SEO به شما کمک می کند تا رفتارهای حیاتی را شناسایی کنید ، مانند:

چگونه لیدها به سایت شما می رسند
وقتی در سایت شما هستند از چه صفحاتی بازدید می کنند
کدام صفحات بیشترین میزان بازدید و سرنشین را ایجاد می کنند

تجزیه و تحلیل تبدیل

وقتی به یک سیستم عامل مدیریت سئو نگاه می کنید ، باید نوعی تجزیه و تحلیل تبدیل داشته باشد.

  • فروش
  • ثبت نام ها
  • عضویت های ایمیلی
  • تماس های تلفنی

از نرم افزار سئو استفاده کنید که به شما کمک می کند این رفتارها را ردیابی کنید و الگوها را تجزیه و تحلیل کنید تا بینش ارزشمندی در مورد اثربخشی سئو خود کسب کنید.

با استفاده از این ویژگی ، شماره های منحصر به فردی برای صفحات خود دریافت می کنید تا ببینید کدام یک بیشترین تماس را برای کسب وکار شما ایجاد می کنند. داشتن یک ویژگی از این قبیل در سیستم عامل مدیریت سئو برای کمک به شما در سنجش موفقیت کمپین خود از اهمیت بالایی برخوردار است.

تفاوت بین سیستم عامل های سئو و ابزارهای سئو چیست؟

هنگامی که در مورد سیستم عامل های سئو یاد می گیرید ، ممکن است برخی افراد از ابزارهای سئو نیز یاد کنند. به نظر می رسد این دو اصطلاح معنای یکسانی دارند اما متفاوت هستند.

سیستم عامل های سئو شامل چندین عملکرد در یک سیستم عامل هستند.
از طرف دیگر ، ابزارهای جستجوگرها فقط عملکرد خاصی را ارائه می دهند.

جمع بندی

حتما اگر در زمینه های سئو فعالیت دارید چه برای کسب و کار خودتان چه برای کسب و کار دیگران از یک پلتفرم سئو استفاده کنید.

شما می توانید ازطریق واتساپ مک تو وب اقدام به مشاوره کنید.

حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

  • آیا گوگل رایگان است؟
  • استفاده از گوگل آنالتکس
  • فروش بیشتر در بازار دیجیتال
  • کسب درآمد اینترنتی
فهرست